Kariéra

Telekomunikační skupina ha-vel je poskytovatel internetového připojení s celostátní působností, poskytujícího komplexní IT řešení především v segmentu středních a velkých firem. Nabízíme individuální přístup při řešení potřeb v oblasti hlasových a internetových služeb ve výhodném poměru cena/výkon. Naše národní páteřní, ale i mezinárodní síť, spolehlivá datová centra v Praze, Ostravě, Brně a individuální péče o zákazníka jsou zárukou profesionálně odvedené práce a spokojenosti našich klientů.
 
ha-vel má v současnosti přibližně 60 zaměstnanců. Máte-li zájem pracovat v mladém, dynamickém kolektivu za adekvátní finanční ohodnocení s řadou zaměstnaneckých výhod kontaktujte nás. V současné chvíli hledáme pracovníka na pozici:
 
Měřící technik
 
Nebaví tě koukat z okna jedné kanceláře a rád cestuješ? Pak máme pro tebe skvělou nabídku. Staň se členem našeho týmu!

Nemusíš být zrovna „Einstein“, ale když budeš mít dostudovanou SŠ  a rozumět kabelům (metalickým a optickým), zemnění a elektrice a vědět něco o bezdrátových sítích máš u nás dveře otevřené. Budeš zodpovědný za fyzický průzkum u klientů, hledání řešení a vytváření dokumentací pro kolegy. Tvým regionem budou celé Čechy a k dispozici budeš mít služební vůz a to i pro soukromé účely. Další věci, které potřebuješ je být komunikativní, mít logické myšlení, týmového ducha a dobrou orientaci v terénu. Za to ti nabízíme zázemí ryze české společnosti, dobrý kolektiv a pracovní ohodnocení odpovídající výkonům. Benefitem budiž služební vůz i k soukromému použití, stravenky, notebook, mobil, dny dovolené navíc (při splnění podmínek). Nebojíš-li se výzev a výšek (projdeš školením) piš na prace@ha-vel.cz a uvidíme se u pohovoru.
Team ha-vel