Kariéra

Telekomunikační skupina ha-vel je poskytovatel internetového připojení s celostátní působností, poskytujícího komplexní IT řešení především v segmentu středních a velkých firem. Nabízíme individuální přístup při řešení potřeb v oblasti hlasových a internetových služeb ve výhodném poměru cena/výkon. Naše národní páteřní, ale i mezinárodní síť, spolehlivá datová centra v Praze, Ostravě, Brně a individuální péče o zákazníka jsou zárukou profesionálně odvedené práce a spokojenosti našich klientů.
 
ha-vel má v současnosti přibližně 60 zaměstnanců. Máte-li zájem pracovat v mladém, dynamickém kolektivu za adekvátní finanční ohodnocení s řadou zaměstnaneckých výhod kontaktujte nás. V současné chvíli hledáme nového kolegu na pozici:
 
Projektový manager - Praha
 
Požadavky:
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- flexibilita, důslednost, dochvilnost
- koncepční, logické a strategické myšlení
- odolnost vůči stresu
- zkušenosti s řízením projektů v oblasti IT výhodou
- znalost anglického jazyka na komunikační úrovni výhodou
 
Pracovní náplň:
- Zodpovědnost za nastavení procesů realizace projektů a jejich organizační, technická a nákladová kontrola.
- Zodpovědnost za rozdělení všech předmětných činností mezi členy týmu a kontrola jejich plnění.
- Posouzení potřeb klientů a jejiich zapracování do procesu přípravy a kontrola plnění projektů, komunikace s klienty a zodpovědnost za plnění požadavků na změny v projektech.
- Podrobné seznámení se s projektovou dokumentací, se všemi detaily, kontrola návaznosti a komunikace s dalšími členy týmu.