Produkty Kerio

Kerio Operator

Kerio Operator je systém telefonní ústředny VoIP. Systém je navržen tak, aby usnadnil hlasovou komunikaci a přitom poskytl pokročilé funkce telefonních systémů. Produkt klade důraz na snadnou použitelnost pro správce i koncové uživatele. Kerio Operator je založen na VoIP protokolu SIP, který je dnes průmyslovým standardem. Díky tomu je kompatibilní s libovolným zařízením a poskytovatelem služby SIP, a dokáže také automaticky konfigurovat většinu běžných telefonů.

 

Kerio Connect

Kerio Connect je komplexní komunikační řešení s groupwarovými vlastnostmi pro malé a středně velké organizace, kombinuje moderní funkce pro e-mail, kontakty, kalendář, poznámky, úkoly a spolupráci s integrovaným antivirovým programem, antispamem, vestavěnými archivačními funkcemi, automatickou zálohou a jednoduchým rozhraním pro správu. Podporuje téměř všechna mobilní zařízení na trhu od zařízení iPhone a telefonů se systémem Android až po tablety. Kerio Connect je navíc tak jednoduchý na ovládání, že si koncoví uživatelé budou moci svá zařízení nakonfigurovat sami tím, že využijí protokol Exchange ActiveSync nebo otevřené standardy IMAP, CalDAV a CardDAV.

 

Kerio Control

S Kerio Control Box ochráníte svou síť před viry, malwarem a zákeřnými aktivitami. Spojuje v sobě mnoho různých vlastností – síťový  rewall a směrovač, detekci a prevenci útoků (IPS), antivirovou ochranu, VPN a filtrování obsahu. Kerio Control Box je hardwarové UTM zařízení, které nabízí komplexní zabezpečení sítí malých a středně velkých organizací. Zařízení využívá proprietárního operačního systému na bázi linuxu, na němž je založena i softwarová verze Kerio Control Software Appliance. Součástí hardwarového zařízení Kerio Control Box je také Sophos Anti-Virus a Kerio Control Web Filter.